Sussex Squash
Online League Management System 2017/2018
League Rules

 
 

 
Fixtures for All Divisions [Full System Fixtures List] [Full System Fixtures List (All Sections)] [Main]
 
Day Date Time Division Venue Home Team AwayTeam
Monday 30-Nov--0001 19:30 Division 1 Autarky Findon Cricket Club 1st Won
18
0
Monday 04-Sep-2017 19:30 Division 1 Dunnings SRC The Gurkha East Grinstead Blood Sweat & Beers Won
12
8
Monday 04-Sep-2017 19:30 Division 2 Brighton Squash Club 1st Southern Won
15
3
Monday 04-Sep-2017 19:30 Division 3 Horley RC The Horley Boys 1 Sussex Police Lost
6
12
Monday 04-Sep-2017 19:30 Division 4 West Worthing Durrington Squash Club Thales Won
15
8
Monday 25-Sep-2017 19:30 Division 1 West Worthing Blood Sweat & Beers Dolphin Won
13
6
Monday 25-Sep-2017 19:30 Division 3 Corals Sussex Police Chanctonbury Construction Won
18
2
Monday 25-Sep-2017 19:30 Division 4 West Worthing Durrington Squash Club Bennett Christmas Won
17
5
Sunday 01-Oct-2017 19:30 Division 4 Dotsquares 2nd Brighton Squash Club 2nd Won
12
9
Sunday 01-Oct-2017 19:30 Division 4 Southdown-Sloggers Brighton Squash Club 2nd Lost
5
15
Monday 09-Oct-2017 19:20 Division 1 Dotsquares 1st The Gurkha East Grinstead Won
13
6
Wednesday 11-Oct-2017 19:30 Division 2 Tara Signs Brighton Squash Club 1st Won
16
8
Thursday 12-Oct-2017 19:20 Division 3 Flowserve Findon Cricket Club 2nd Won
14
9
Monday 16-Oct-2017 19:30 Division 2 Withdean Brighton Squash Club 1st Southdown-Trekkers Won
15
5
Monday 16-Oct-2017 19:30 Division 2 Tara Signs Southern Won
15
4
Monday 16-Oct-2017 19:30 Division 4 Withdean Brighton Squash Club 2nd Thales Won
18
0
Monday 16-Oct-2017 19:30 Division 4 West Worthing Durrington Squash Club Southdown-Sloggers Lost
6
12
Tuesday 17-Oct-2017 19:30 Division 1 Findon Cricket Club 1st Dolphin Lost
4
15
Thursday 19-Oct-2017 19:30 Division 1 The Gurkha East Grinstead Findon Cricket Club 1st Won
12
10
Thursday 19-Oct-2017 19:30 Division 4 Bennett Christmas Southdown-Sloggers Won
13
9
Monday 23-Oct-2017 19:30 Division 1 Dotsquares 1st Blood Sweat & Beers Won
13
6
Thursday 26-Oct-2017 19:30 Division 1 Autarky The Gurkha East Grinstead Lost
8
12
Thursday 26-Oct-2017 19:30 Division 4 Southdown-Sloggers Dotsquares 2nd Won
15
6
Monday 30-Oct-2017 19:30 Division 3 Flowserve CAA 2nd Won
15
6
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 1 West Worthing Blood Sweat & Beers Findon Cricket Club 1st Won
16
8
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 1 Dotsquares 1st Autarky Lost
9
14
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 2 Littlehampton Southern Southdown-Trekkers Lost
6
14
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 3 Corals Sussex Police CAA 2nd Won
12
7
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 3 The Dolphin Flowserve Chanctonbury Construction Lost
4
18
Monday 06-Nov-2017 19:30 Division 4 Withdean Brighton Squash Club 2nd Durrington Squash Club Won
18
2
Wednesday 08-Nov-2017 19:30 Division 4 Thales Dotsquares 2nd Lost
5
16
Monday 13-Nov-2017 19:30 Division 3 Findon Cricket Club 2nd The Horley Boys 1 Won
12
7
Tuesday 14-Nov-2017 19:30 Division 4 Bennett Christmas Brighton Squash Club 2nd Lost
3
18
Wednesday 15-Nov-2017 19:30 Division 1 Dolphin Dotsquares 1st Lost
7
16
Wednesday 15-Nov-2017 19:30 Division 4 Thales Bennett Christmas Lost
10
14
Wednesday 22-Nov-2017 19:30 Division 2 CAA 1st Southdown-Trekkers Won
18
1
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 1 West Worthing Findon Cricket Club 1st Dotsquares 1st Lost
9
15
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 1 Dunnings SRC Autarky Blood Sweat & Beers Won
18
6
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 1 Dolphin Autarky Lost
7
14
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 3 Corals Sussex Police Flowserve Won
15
5
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 3 Horley RC CAA 2nd Findon Cricket Club 2nd Won
15
9
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 4 The Weald Dotsquares 2nd Durrington Squash Club Won
13
6
Monday 27-Nov-2017 19:30 Division 4 K2 Thales Southdown-Sloggers Lost
4
18
Tuesday 28-Nov-2017 19:30 Division 2 Tara Signs CAA 1st Lost
6
13
Wednesday 29-Nov-2017 19:30 Division 3 Findon Cricket Club 2nd Sussex Police Won
15
0
*
Wednesday 29-Nov-2017 19:30 Division 4 Bennett Christmas Dotsquares 2nd Lost
8
12
Tuesday 05-Dec-2017 19:30 Division 2 Brighton Squash Club 1st CAA 1st Lost
2
18
Monday 11-Dec-2017 19:30 Division 1 Dolphin The Gurkha East Grinstead Won
18
0
Monday 18-Dec-2017 19:30 Division 2 Southdown-Trekkers Tara Signs Lost
0
18
Monday 25-Dec-2017 19:30 Division 1 Dunnings SRC Autarky Dotsquares 1st Won
16
4
Monday 25-Dec-2017 19:30 Division 2 Littlehampton Southern Brighton Squash Club 1st Lost
6
13
Monday 25-Dec-2017 19:30 Division 3 Corals Sussex Police The Horley Boys 1 Won
16
5
Monday 25-Dec-2017 19:30 Division 4 K2 Thales Durrington Squash Club Lost
6
16
Wednesday 10-Jan-2018 19:00 Division 3 CAA 2nd Chanctonbury Construction Won
15
8
Monday 15-Jan-2018 19:30 Division 3 West Worthing Findon Cricket Club 2nd Flowserve Won
18
0
Monday 15-Jan-2018 19:30 Division 4 Brighton Squash Club 2nd Dotsquares 2nd Won
18
2
Monday 15-Jan-2018 19:30 Division 4 The Weald Dotsquares 2nd Thales Lost
9
15
Wednesday 17-Jan-2018 19:00 Division 3 CAA 2nd Flowserve Won
14
8
Sunday 21-Jan-2018 19:30 Division 2 Brighton Squash Club 1st Tara Signs Won
18
0
Sunday 21-Jan-2018 19:30 Division 4 Brighton Squash Club 2nd Southdown-Sloggers Won
14
7
Friday 26-Jan-2018 19:00 Division 2 CAA 1st Southern Won
18
0
Monday 29-Jan-2018 19:30 Division 4 Southdown-Sloggers Durrington Squash Club Won
15
3
Tuesday 30-Jan-2018 19:00 Division 2 CAA 1st Tara Signs Won
16
4
Sunday 04-Feb-2018 19:30 Division 3 Chanctonbury Construction Findon Cricket Club 2nd Lost
7
14
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 1 West Worthing Findon Cricket Club 1st The Gurkha East Grinstead Won
12
8
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 1 West Worthing Blood Sweat & Beers Dotsquares 1st Won
18
0
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 2 Littlehampton Southern Tara Signs Lost
6
15
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 3 Corals Sussex Police Findon Cricket Club 2nd Won
15
9
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 3 Storrington Chanctonbury Construction CAA 2nd Won
15
5
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 4 K2 Thales Brighton Squash Club 2nd Lost
8
12
Monday 05-Feb-2018 19:30 Division 4 The Weald Dotsquares 2nd Bennett Christmas Won
14
10
Tuesday 06-Feb-2018 19:30 Division 1 Blood Sweat & Beers The Gurkha East Grinstead Won
13
7
Tuesday 06-Feb-2018 19:30 Division 2 Southdown-Trekkers CAA 1st Lost
4
16
Thursday 08-Feb-2018 19:30 Division 1 The Gurkha East Grinstead Dotsquares 1st Won
13
8
Thursday 08-Feb-2018 19:30 Division 3 Chanctonbury Construction The Horley Boys 1
Friday 09-Feb-2018 19:30 Division 3 Chanctonbury Construction Sussex Police
Wednesday 21-Feb-2018 19:00 Division 2 CAA 1st Brighton Squash Club 1st Won
17
4
Thursday 22-Feb-2018 19:30 Division 1 The Gurkha East Grinstead Dolphin Lost
8
12
Monday 26-Feb-2018 19:30 Division 3 Horley RC The Horley Boys 1 Findon Cricket Club 2nd Lost
10
14
Monday 26-Feb-2018 19:30 Division 3 Storrington Chanctonbury Construction Flowserve
Monday 26-Feb-2018 19:30 Division 4 The Weald Bennett Christmas Thales Won
17
4
Monday 26-Feb-2018 19:30 Division 4 West Worthing Durrington Squash Club Brighton Squash Club 2nd Lost
6
15
Monday 26-Feb-2018 19:30 Division 4 The Weald Dotsquares 2nd Southdown-Sloggers Lost
9
14
Wednesday 28-Feb-2018 19:30 Division 4 Bennett Christmas Durrington Squash Club Lost
5
17
Wednesday 07-Mar-2018 19:00 Division 3 CAA 2nd Sussex Police Won
14
10
Monday 12-Mar-2018 19:30 Division 1 Dotsquares 1st Dolphin Lost
6
16
Wednesday 14-Mar-2018 19:30 Division 2 Tara Signs Southdown-Trekkers Won
18
4
Thursday 15-Mar-2018 19:30 Division 1 The Gurkha East Grinstead Autarky Lost
6
15
Thursday 15-Mar-2018 19:30 Division 3 Horley RC CAA 2nd The Horley Boys 1
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 1 West Worthing Blood Sweat & Beers Autarky Won
18
1
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 1 The Weald Dotsquares 1st Findon Cricket Club 1st Won
18
4
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 1 Dolphin Findon Cricket Club 1st Won
14
8
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 1 The Weald Dotsquares 1st Findon Cricket Club 1st
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 2 Littlehampton Southern CAA 1st Lost
6
16
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 3 Flowserve The Horley Boys 1
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 3 West Worthing Findon Cricket Club 2nd CAA 2nd Won
14
7
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 3 Horley RC The Horley Boys 1 Chanctonbury Construction
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 3 The Dolphin Flowserve Sussex Police Lost
1
18
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 4 Withdean Brighton Squash Club 2nd Bennett Christmas Won
15
6
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 4 West Worthing Durrington Squash Club Dotsquares 2nd Won
12
7
Monday 19-Mar-2018 19:30 Division 4 Lewes Southdown-Sloggers Thales Won
16
6
Friday 23-Mar-2018 19:30 Division 2 Southdown-Trekkers Southern Won
15
0
*
Saturday 24-Mar-2018 19:30 Division 4 Southdown-Sloggers Bennett Christmas Won
13
8
Monday 26-Mar-2018 19:30 Division 1 Dolphin Blood Sweat & Beers Won
16
5
Wednesday 28-Mar-2018 19:30 Division 1 Findon Cricket Club 1st Blood Sweat & Beers Lost
5
15
Sunday 01-Apr-2018 19:00 Division 3 Findon Cricket Club 2nd Chanctonbury Construction
Thursday 05-Apr-2018 19:30 Division 1 Findon Cricket Club 1st Autarky Lost
7
14
Thursday 12-Apr-2018 19:30 Division 1 Autarky Dolphin Won
18
1
Thursday 19-Apr-2018 19:30 Division 3 The Horley Boys 1 Flowserve
Friday 20-Apr-2018 19:30 Division 3 The Horley Boys 1 CAA 2nd
Friday 25-May-2018 19:30 Division 2 Southdown-Trekkers Brighton Squash Club 1st
  Infringement Key

D
T
H
A
B
C
W
*

Home Team Default
Away Team Default
Home Team Infringements
Away Team Infringements
Both Teams have Infringements
Card not Received
One of the Clubs has withdrawn from the League
League Organiser Adjustments have been made to this result

[Main]